Fraud Blocker

ליקוטבע בע"מ

ליקוטבע בע"מ

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

על ליקוטבע

 ValeoPro – הבית שלי לחיים בריאים

כולנו מודעים לחשיבות לשמירה על אורח חיים בריא, אבל רוב האוכלוסייה המערבית לא מנהלת אורח חיים כזה, ואפילו מתנהלת בצורה מאוד לא בריאה ואף מסוכנת. 

אורח חיים בריא הוא שילוב של התנהגויות והרגלים הנוגעים לבריאות הגופנית והנפשית של אדם. זו התנהגות מקדמת בריאות בתחומי התזונה, פעילות גופנית, שינה איכותית והורדת רמת הסטרס.

משמעות השם Valeo  בלטינית: “להיות בריא”  וגם בעל ערך. והתוספת Pro היא קיצור של המילה professional (מקצועי באנגלית).

החיבור של המושגים יחד מבטא את החזון המשותף של החברה  לאפשר ללקוחות שלנו ליהנות מסל שירותים שלם לניהול אורח חיים בריא.

המותג ValeoPro הוא המותג של חברת ליקוטבע בע”מ חברה שמיזגה יחד שתי חברות וותיקות בשוקת תוספי התזונה בישראל: חברת צמח החיים בבעלות איציק רנד, וחברת שיח אמת בבעלות שמעון מוגרבי.

חברת צמח החיים פועלת מזה 13 שנים בשיווק ופיתוח מוצרים ושירותים ללקוחותיה במטרה לשפר ליקויים ותופעות בריאותיות נפוצות.

חברת שיח אמת משווקת ללקוחותיה מבחר תוספי תזונה טבעיים מקבילים.

שתי החברות מצאו לנכון לשתף פעולה והתמזגו לחברה משותפת בשם ליקוטבע בע”מ הפועלת תחת המותג ValeoPro.

עוד קצת היסטוריה

חברת צמח החיים הוקמה בשנת ע”י איציק רנד שפועל במשך שנים רבות לעזור לצמצם ולמנוע טרשת עורקים לאוכלוסייה בישראל. בעיית התחלואה והגורם הראשי למוות בעולם המערבי.

בתחילת הדרך, בהמשך לחיפוש עמוק שביצע במטרה לאתר פתרון לניקיון העורקים, גילה מוצר פטנטי המורכב מתמצית שורש הליקוריץ שעברה תהליך ייחודי שבו הפרידו את השורש מרכיב הגלריזה המייצר עלייה של לחץ הדם מה שהפך את התוסף לייחודי מסוגו ולמוצר היחיד שבאמת מביא לפתרון הבעיה.

בשנת 1997 אחרי קבלת רישיון והליכים משפטיים נוספים קיבל איציק את הזיכיון לייבא לישראל את התמצית והתחיל לשווק את התוסף בארץ תחת השם “ליקוריץ”.

את התוסף בדקו רופאים וחוקרים רבים  בניהם נמנים גם: כמובן הפרופסור מיכאל אבירם שפיתח את הפורמולה לתוסף, דר. פוגלמן, ד”ר יוסף מרגוליס – רופא משפחה, ד”ר שוש נבון – נטורופתית, יו”ר הצמחונים והטבעונים. וכמובן ד”ר גיל יוסף שחר מייסד המרכז לרפואת הרמב”ם.

בעקבות ההצלחה הגדולה לה זכה התוסף והעדויות החיוביות הרבות שקיבל, קמו לו גם מתחרים והחלו להופיע מוצרים וחיקויים לתוסף הפטנטי הייחודי והתחרות הפכה למורכבת יותר, וחייבה שינוי שם ומיתוג. אך שלל לקוחות נאמנים ממשיכים לעשות במוצר שימוש גם אחרי שנים רבות.

במקביל, החל לפתח יחד עם ההרבליסט עדו קרן מוצרים נוספים לטיפול בשתי תופעות קשורות טיפול בבעיות כבד ובעיות של סוכר לא מאוזן.

וכן להוסיף תוספים ייעודיים נוספים שיכולים להגדיל ולייעל את ההשפעה של הליקוריץ על המערכות בגוף ולאפשר לו לפעול בצורה טובה ומהירה יותר.

ב-2023, בהמשך לשיתוף הפעולה הארוך עם ד”ר גיל יוסף שחר, החלו השניים לשתף פעולה ולרכוש מכשיר אולטרסאונד חדשני ומתקדם מסוגו ולאפשר לראשונה בישראל ללקוחות לבצע בדיקת אולטרסאונד קצרה לבדיקת כמות הפלאק בעורקי הצוואר. בדיקת CIMT .

לקוחות שנבדקו ולקחו את התוספים הבחינו בשינוי כעבור מספר חודשים ובעקבות זאת החליטו השניים להגדיל את היצע הבדיקות במכשיר חדש יותר וכיום ניתן לאבחן באמצעות המכשיר גם כבד שומני.

בשנת 2022 בהמשך לתהליך התחרות הגדול על תוסף הליקוריץ, חבר איציק במסגרת הסכם שותפות לאחד מהמתחרים הגדולים שלו חברת שיח אמת בבעלות איש העסקים שמעון מוגרבי, ויחד התמזגו לחברה חדשה הנושאת את השם ליקוטבע בע”מ.

תחת המותג החדש ValeoPro המשווקת 19 תוספי תזונה ייחודיים כשבראשם ליקוטבע- תוסף הליקוריץ הייחודי המקורי אותו הביא איציק לפני 13 שנה.ושלל מוצרים טבעיים נוספים לטיפול בשלל תופעות המבוססים על צמחי מרפא איכותיים שפעולתם נחקרה והוכחה כיעילה במחקרים קליניים.

בעקבות המיזוג פעולת מכירת התוספים והשירותים של המותג ValeoPro עברה תחת חברת ליקוטבע בע”מ בעוד הבדיקות הייחודיות נשארו תחת חברת צמח החיים.

לחברה נוספו שירותים נוספים והיא מאפשרת לכל הלקוחות לעבור את הבדיקות, לקבל את הליווי התזונתי המקצועי ולקבל שירותים נוספים להפחתת הסטרס ולרכוש את התוספים תחת קורת גג אחת.

מוצר הדגל של החברה המשותפת הוא Thymoquin 3% המבוסס על שמן קצח ייחודי פטנטי בעל תקן ה USP האמריקני היחיד בעולם עם יתרונות בריאותיים מוכחים מחקרית ועדויות מלקוחות רבים.

יתר מוצרי החברה עברו אף הם הליך מיתוג וניתן לרכוש את כולם באתר. החברה פועלת להרחיב את היצע המוצרים ושוקדת כל הזמן לפתח עוד מוצרים איכותיים טבעיים ויעילים לקהל הלקוחות.

729001692781